Informatie
Training
Sponsors
Geschiedenis
Nieuws
Agenda
Uitslagen
Foto's & Film
Links
Contact


Untitled Document

"T Hart van de Krimpenerwaard" Toernooi 2005

Onderstaand treft u de uitslagen aan van het 5e "t 'hart van de Krimpenerwaard" Toernooi, welke is gehouden op 12 maart j.l. Het was een bijzondere uitgave van het toernooi aangezien het alweer het 5e toernooi was waaraan onze sponsor: Loon en aannemingsbedrijf 't Hart van de Krimpenerwaard" zijn naam had verbonden. Het 190 judoka's grote deelnemersveld zette zijn of haar beste beentje voor om een mooie prestatie neer te zetten. De deelnemers werden beloond met een 'beruchte' S.V. Nederlek trofee en een kado van de sponsor.

Het toernooi was tevens bijzonder omdat het ook in het teken stond van de actie: De Krimpenerwaard helpt, waaraan S.V. Nederlek ook graag zijn steentje wilde bijdragen.

De foto's van het toernooi treft u aan op onze foto pagina: Krimpenerwaard Toernooi 2005

Wij hopen dat u een plezierig toernooi heeft gehad en zien u graag terug in 2006.

Met vriendelijke groeten,

S.V. Nederlek

Poule 1 - Mat 1
1. Andres Ottingh
2. Milou van Rijn
3. Floor Hoogeboom
4. Alec Dullaart
5. Wesley Rietveld
5. Tom Riethoff
Poule 2 - Mat 2
1. Sam Kolsteeg
2. Jesse Baan
3. Stefan Kreumer
4. Vincent Schouwenaar
5. Marcha Soesbergen
Poule 3 - Mat 3
1. Mannel Baltus
2. Daan Droog
3. Kai Niestadt
Poule 4 - Mat 4
1. Nicky Overvoorde
2. Niels de Bruin
3. Pieter Broere
4. Jesse Riemens
Poule 5 - Mat 1
1. Benny Haspels
2. Yanlisa Larooy
3. Max Schiffers
4. Anita Radings
Poule 6 - Mat 2
1. Joris Vos
2. Linda Brand
3. Meike Smolders
4. Floris Rietveld
5. Rosalie van Rijn
Poule 7 - Mat 3
1. Jelle Molenaar
2. Guido Ruit
3. Peter Klapwijk
4. Freek Blaak
5. Luc Vollebrecht
5. Stefan van Delft
Poule 8 - Mat 4
1. Cor v.d. Berg
2. Bart Jansen
3. Floris Kouwenhoven
4. Bas van Gulich
5. Eefje van Buren
Poule 9 - Mat 1
1. Niels Meulendijk
2. Jelle Feenstra
3. Remco de Jong
4. Rik de Vendt
Poule 10 - Mat 1
1. Gerwin Trouwborst
2. Jonathan Meerkerk
3. Ariën Lakenveld
4. Patrick Breedveld
5. Chantal Breedveld
6. Mart van Buren
Poule 11 - Mat 2
1. Gerrit Hussen
2. William Molenaar
3. Giovanni de Ruiter
4. William Bodae
5. Valentijn Kouwenhoven
Poule 12 - Mat 3
1. Cherien Hadouari
2. Arie Ottevanger
3. Antony Bruynzeel
4. Adriaan Molendijk
5. Wopke Hoekstra
Poule 13 - Mat 4
1. Michael Treure
2. Wessel v. ´t Wout
3. Arnulfo Ottingh
4. Martijn Bruinier
Poule 14 - Mat 1
1. Isaac Croes
2. Dylan Arends
3. Wouter Wolthuis
4. Aicha Bulten
Poule 15 - Mat 2
1. Maikel Burgemeester
2. Luuk Blom
3. Romano Cantini
Poule 16 - Mat 3
1. Job Ibelings
2. Bas de Smet
3. Remco Veldwijk
4. Maxim van Doorn
5. Jens de Vries
Poule 17 - Mat 4
1. Mark Overvoorde
2. Joost Blaak
3. Bas Jan Dees
4. Arwin Boom
Poule 18 - Mat 1
1. Jordy v/d Maden
2. Marc Cronau
3. Jordy v/d Maden
4. Michel van Dijk
Poule 19 - Mat 2
1. Jacco v/d Bel
2. Desmond Kooyman
3. Jurrie v/d Steen
4. Tim de Groote
Poule 20 - Mat 3
1. Michiel Speksnijder
2. Wouter Kaan
3. Kevin Kerver
4. Max v.d. Graaf
5. Thomas Schouwerwou
Poule 21 - Mat 4
1. Cindy Kuipers
2. Fee Bektan
3. Manon Bruel
4. Lisette Visser
Poule 22 - Mat 1
1. Evie Izeboud
2. Olaf v.d. Bovenkamp
3. Jurgen Ruit
4. Roos Bouhuis
5. Mike Schouwenaar
Poule 23 - Mat 2
1. Sander Breur
2. Ibo Ibelings
3. Arthur Boersma
4. Jan Willem Verlek
5. Frank Dros
6. Costiaan Speklé
Poule 24 - Mat 3
1. Gioula de Jager
2. Mercedes Stroobant
3. Vera Ooms
4. David Leenslag
5. Mariska Schep
6. Laura Dekker
Poule 25 - Mat 4
1. Hemmo de Jong
2. Timo de Jong
3. Jelle Gadella
4. Rhandy van Evelingen
Poule 26 - Mat 2
1. Danny Graveland
2. Maarten Speksnijder
3. Chiel Zwijnenburg
4. Jimmy Loja
5. Robbert Reiners
Poule 27 - Mat 3
1. Erwin Renooy
2. Abe van ´t Wout
3. Jeroen Labots
4. Mathijs Verduijn
5. Wouter Kloot
6. Arjan van der Maden
Poule 28 - Mat 2
1. Balten van Eesteren
2. Jeroen den Boer
3. Julian Vogelaar
4. Matt Reiners
Poule 29 - Mat 1
1. Ilan Smolders
2. Kevin Hol
3. Sergio Ottingh
4. Joost van Mullem
Poule 30 - Mat 2
1. Casper van Rijn
2. Joost den Heijer
3. Falco van Meijeren
4. Imke Bunnik
5. Marline Speksnijder
Poule 31 - Mat 3
1. Angela Burgemeester
2. Enrico Polhuijs
3. Kaylee Rietveld
4. Daan Schep
Poule 32 - Mat 4
1. Vincent Tuls
2. Jurgen Groen
3. Marcel Breur
Poule 33 - Mat 1
1. Thierry Gerritse
2. Charlotte van Lith
3. Jolanda Kloot
4. Angelo v.d. Laan
Poule 34 - Mat 2
1. Patrick de Jong
2. Thomas van Veen
3. Edward de Mik
4. Nick v. Nieuwenhuizen
5. Nathan van Ewijk
6. Dave Piket
Poule 35 - Mat 3
1. Jeroen den Heijer
2. Nathan Smits
3. Tim Hoeberechts
4. Rick Dekker
5. Marleen de Jongh
6. Tim v.d. Hek
Poule 36 - Mat 4
1. Leroy Kuipers
2. Jim Graveland
3. Robin de Jong
Poule 37 - Mat 1
1. Marnix Bunnik
2. Ivo Jehee
3. Rijk van Bruggen
4. Dylan Rietveld
5. Edwin v.d. Graaf
 
   

 


© S.V. Nederlek